شرایط خرید اقساطی

با توجه به عرضه محصولات به صورت قسطی در سایت تصفیه آب فیلتر ایران خواهشمندیم قبل از خرید با روش قسطی قوانین خرید قسطی را مطالعه نموده و سپس جهت خرید اقدام نمایید.

خرید قسطی در وب سایت تصفیه آب فیلتر ایران برای برخی از محصولات پر تقاضا اعمال میگردد . در صورت فعال بودن فروش قسطی برای هر یک از کالا ها گزینه خرید به روش قسطی در مقابل هر محصول و در بخش اعلام قیمت به همراه تعداد اقسلط فعال میباشد.

فروش قسطی در حال حاظر فقط برای استانهای تهران و البرز فعال میباشد

قبل از هر چیز ابتدا شماره سریال چک و کد شناسایی که در فسمت بالا سمت چپ چک ( زیر یا کنار بارکد ) قرار دارد را به شماره 09122449744 از طریق پیامک یا واتس آپ جهت استعلام ارسال بفرمایید و یا در صورت اطمینان از سفید بودن وضعیت چک خود میتوانید شماره شناسایی چک خود را از طریق فرم خرید اقساطی در زمان درخواست و واریز پیش پرداخت ارسال بفرمایید.

بدیهی است در صورت عدم قرار داشتن چک در وضعیت سفید و یا انصراف قبل از نصب امکان بازگشت کل مبلغ منهای کارمزد ارسال بانکی وجود دارد.

با انتخاب محصول مورد نظر و وارد شدن به بخش قیمت و مشخصات محصول میتوانید قیمت محصول و مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط مرود نظر خود را انتخاب و ادامه فرایند خرید را انجام دهید.

توجه داشته باشید شما میتوانید با انتخاب نوع خرید خود و با انتخاب تعداد اقساط پرداخت خود را در بخش دریافت اطلاعات مشتریان به صورت آنلاین انجام داده و الباقی مبلغ را به تاریخ های اعلام شده ( برای هر تاریخ یک چک صیادی ) صادر نموده و پس از نصب به سرویسکاری که نام آن قبلا به شما اعلام میگردد تحویل نمایید .

نکته مهم : کلیه چک های صیادی صادر شده باید در سامانه بانکی شما به عنوان چک صادر شده با مشخصات گیرنده ذیل ثبت شود

نام بانک : بانک سامان

نام گیرنده چک : علیرضا شفی کلاری

شماره شبا : IR19-0560-0807-8000-0886-5010-01

تاریخ دریافت چک : مطابق با سر رسید اقساط

چک ها پس از تایید توسط فیلتر ایران پس از تحویل و یا نصب کالا از شما تحویل گرفته خواهد شد.

چک های صادر شده توسط شما قبل از دریافت از سیستم بانکی استعلام خواهد شد.

چک های صادر شده باید در وضعیت اعتباری سفید باشند در غیر این صورت پذیرفته نخواهند شد .

چک های صادر شده باید به نام خریدار و صاحب کالای خریداری شده باشند .