قوانین ثبت پرسش و پاسخ

مشترک گرامی لطفا پیش از طرح سوال خود به نکات زیر توجه فرمایید:

۱- حتما سوال خود را به زبان فارسی بنویسید و از نوشتن سوال به زبان انگلیسی و فینگلیش (فارسی با حروف انگلیسی) خودداری کنید.

۲- لطفا قبل از طرح سوال، در قسمت جستجو با نوشتن کلیدواژه سوال خود، بررسی کنید که این سوال قبلا توسط فرد دیگری ثبت و پاسخ داده شده یا خیر. این کار شما را زودتر به پاسخ می‌رساند.

۳- چنانچه به هر دلیل و مشکلی امکان ثبت سوالتان مقدور نشد، به پشتیبان سایت در واتساپ پیام دهید تا نسبت به رفع مشکل شما اقدام کنند.

۴- کلیه افراد اعم از مشترکان و غیر مشترکان فیلتر ایران که در سایت ثبت نام نموده اند میتوانند در بخش ثبت نظرات سوالات خود را ثبت نمایند .

۵- محدودیتی در زمان ثبت سوالات ندارید و در تمام ۲۴ ساعت روز میتوانید سوال خود را ثبت نمایید.

۶- در تعداد سوال پرسیدن نیز محدودیتی ندارید. ولی بهتر است بجای اینکه مثلا ۵ سوال را در قالب یک سوال مطرح کنید، در قالب ۵ سوال جدا آن را ثبت نمایید.

۷- هرچه سوال خود را دقیق تر و با جزئیات بیشتری بنویسید پرسش شما توسط پاسخ دهندگان بهتر درک خواهد شد، بنابراین پاسخ بهتری دریافت خواهید کرد.

۸- دقت کنید که بعد از ارسال سوال توسط شما، امکان ویرایش آن وجود ندارد.

۹- فقط به سوالاتی که در حیطه دسته بندی نوشته شده پاسخ داده خواهد شد و به سوالات سیاسی، اعتقادی و … پاسخ داده نمی‌شود.

۱۰- لطفا برای سوال پرسیدن از همان کلمه اول سراغ اصل مطلب بروید و از سلام و احوالپرسی و تشکر اجتناب کنید و اجازه دهید افراد با خواندن سوالتان در سریعترین زمان ممکن جان مطلب را درک کنند.

۱۱- لطفا از نوشتن نامهای نامتعارف در سوال پرسیدن اجتناب کنید. نوشتن نامهای نامتعارف ممکن است باعث عدم انتشار سوال شما شود.

۱۲- در صورت استفاده از کلمات و عبارات خارج از عرف و اخلاق، دسترسی شما به این قسمت از سایت برای همیشه مسدود می شود.

۱۳- سوالات شما در اولین فرصت توسط ادمین منتشر خواهند شد.