واحد همکاران فیلتر ایران

همکاران محترم:

شما میتوانید با ثبت نام در وب سایت فیلتر ایران و احزاز و تایید وضعیت هماری خویش نسبت به خرید محصولات از نوع دستگاه های تصفیه آب خانگی،تصفیه آب نیمه صنعتی،فیلتر های یدکی و قطعات یدکی دستگاه های تصفیه آب به صورت آنلاین اقدام نمایید.

اخطار : ورود به بخش های همکاری وب سایت فیلتر ایران نیاز به رمز تایید شده خواهد داشت که گروه تصفیه آب فیلتر ایران بعد از ثبت نام و تایید همکاران در اختیار آنها قرار میدهد.

لطفا در حفظ رمز عبور خود کوشا باشید.

دسترسی کابران عادی به این بخش امکان پذیذ نخواهد بود.

خرید ویژه همکاران بر اساس قوانین زیر میباشد.

کلیه دستگاه ها و قطعات خریداری شده شما از انبار مرکزی تهران ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال و حمل و نقل کالاهای خریداری شده به عهده خریداران محترم میباشد.

مجموعه فیلتر ایران کالاهای خریداری شده را به صورت بیمه شده ارسال خواهد کرد.

رعایت حداقل خرید در فروش همکاران الزامی است و در صورت عدم رعایت کف تعاد خرید فیلتر ایران میتواند نسبت به تغییر قیمت یا لغو سفارش اقدام نماید.

هزینه کالای انتخاب شده توسط شما قبل از ارسال به وسیله درگاه اینترنتی آنلاین موجود در وب سایت فیلتر ایران و یا به صورت واریز به حساب تسویه خواهد شد.

در صورت مرجوعی کالا با دلایل موجه مانند ارسال کالای اشتباهی و … هزینه واریز شده ظرف مدت حداکثر 24 ساعت بعد از دریافت کالا در انبار فیلتر ایران به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.

در صورت هرگونه سوال یا مشکل میتوانید از طریق ایمیل sale@filteriran.ir  و یا شماره تلفن 021-44289508 سوال و یا مشکل خود را مطرح بفرمایید

و یا از بخش پیگیری در حساب کاربری خود محصولات خریداری شده خود را رهگیری بفرمایید