دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه با توجه به رشد جمعیت و کمبود آب در جهان بحث تصفیه آب آشامیدنی یکی از مهمترین موضوعات تبدیل شده است .

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی به عنوان یک راهکار مهم برای تصفیه آب آشامیدنی خانوار مورد توجه قرار دارد به شکلی که نصب و بهره برداری از یک دستگاه تصفیه آب خانگی در هز منزل مسکونی به یکی از اولویت های هر خانواده تبدیل شده گردیده .

اما در این میان همیشه سوالی مهم مطح است و آن سوال این است که برای استفاده در منزل از چه دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنیم .

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به کیفیت پایین آب لوله کشی شهری همیشه توصیه ما به مصرف کنندگان خرید و استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی با تکنولوژی اسمز معکوس میباشد .

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای سیستم RO  یا اسمز معکوس میتوانند آب را از نظر فیزیکی و شیمیایی تصفیه نماید و این به این معنا است که این مدل از تصفیه آب خانگی میتواند علاوه بر تصفیه ذرات معلق مانند شن و ماسه و گل و لای آب را از نظر شیمیایی از عناصر خطرناکی مانند نیتریت ، نیترات ،آرسنیک ،باریم،کوپر و دهها عنصر خطرناک برای بدن تصفیه و پالایش نماید .

علاوه بر این موضوع باید بدانید این دستگاه تصفیه آب خانگی توانایی بالایی در تصفیه کلر و بو بد آب و حتی رنگ و طعم ناخوشایند آب شهری دارد.

برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از این قسمت وارد شوید